Föremål som liknar Björk
3208 Fotpallar
Ett par, 1800-tal, björk. Längd: 31 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
8094 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024
9175 Skåp
Såld: 2.200 kr
Såldes den 27 maj 2024
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8258 Skrin
Såld: 450 kr
Såldes den 20 maj 2024
7194 Sybord
Såld: 450 kr
Såldes den 13 maj 2024
7264 Fällbord
Björk. Diameter: 75 cm, höjd: 68 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 13 maj 2024
5143 Taburett
Karl Johanstil, björk. Längd: 68 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2024
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024