Föremål som liknar Birgitta
2099 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
9049 Mapp
Såld: 350 kr
Såldes den 8 april 2024
8350 Bestick
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 april 2024
3339 Djupa tallrikar
Såld: 400 kr
Såldes den 4 mars 2024
7259 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 5 februari 2024
3078 Fat
Birgitta Nyhrén, Steninge. Diameter: 36 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 8 januari 2024
3051 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 11 december 2023
2054 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juni 2023
7190 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023