2014 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
4093 Akvarell
Birgit Nilsson, människor, motivet: 45x38
Såld: 400 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
4284 Oljemålning
Birgit Nilsson, landskap, signerad, -40, 25x30
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2012
Föremål som liknar Birgit Nilsson
- Träfflista
- alla
- Visa alla