9439 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 september 2023 -
5204 Akvarell
Birgersdotter, signerad 1982, Ägg, 47x38
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
5203 Akvareller
2 st, Birgersdotter, signerad 1982, 16x22 18x20
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2015
Föremål som liknar Birgersdotter
- Träfflista
- alla
- Visa alla