Föremål som liknar Bertil Bull Hedlund
2004 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3200 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 april 2023
9176 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 3 oktober 2022
9294 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 21 februari 2022
9364 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 21 februari 2022
9301 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 21 februari 2022
8207 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 december 2020
7004 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 2 december 2019
5326 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 21 oktober 2019