Föremål som liknar Berk
7462 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 mars 2024
9219 Butiksvåg
Berkel. Höjd: 56
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 januari 2019
3112 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 2 april 2018
3276 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 april 2018
4085 Etsningar
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2018
4291 Oljemålning
Piet Berkhuis, Hamn motiv, 46x62
Såld: 250 kr
Såldes den 7 september 2015
6318 Våg
Berkel
Såld: 350 kr
Såldes den 25 maj 2015
4549 Collage
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 november 2014
2001 Oljemålning
Brita Ahlberk, 1998, Brudpar, 72 x 60
Såld: 700 kr
Såldes den 8 april 2013