8143 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
5002 Akvarell
Berit Markevärn (f. 1952), Regatta, 54x34
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 november 2015 -
1105 Akvarell
Berit Markevärn (f. 1952), 26x35
Såld: 2.400 kr
Såldes den 16 november 2015
3015 Akvarell
Berit Markevärn, Dansande par, 35x53
Såld: 850 kr
Såldes den 26 mars 2007