Föremål som liknar Beppe Wolgers
8201 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 7 december 2020
4559 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 oktober 2019
8494 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 16 maj 2016
4099 Tryck
Beppe Wolgers (1928-1986), "Sommar", signerad
Såld: 300 kr
Såldes den 7 september 2015
8435 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 9 mars 2015
2455 Oljemålning
Beppe Wolgers (1928-1986), "Båtdrömmar", 50 x 60
Såld: 3.400 kr
Såldes den 23 september 2013
3482 Oljemålning
Beppe Wolgers (1928-1986), "Augustikväll", 37x45
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 september 2010
3022 Tryck
Såld: 350 kr
Såldes den 9 augusti 2010
2591 Tusch
Beppe Wolgers, 30x40
Såld: 350 kr
Såldes den 21 september 2009