Föremål som liknar BORO
7329 Skulptur
konstglas, Chip Scarborough, Signerad. Höjd: 37 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 13 maj 2024
6014 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024
5079 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 2 oktober 2023
6222 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 27 mars 2023
3259 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 27 februari 2023
7117 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 6 februari 2023
9344 Litografier
Såld: 400 kr
Såldes den 8 augusti 2022
7426 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 6 september 2021
7589 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 10 maj 2021