Föremål som liknar B Lind
4160 Fåtölj
Såld: 3.200 kr
Såldes den 22 april 2024
7518 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 mars 2022
5474 Ljusplåtar
ett par, Koppar, märkta B Linder 1929. Höjd: 39 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
8618 Stolar
4 st, Teak, AB Linde Nilsson
Såld: 2.200 kr
Såldes den 28 oktober 2019
7731 Karmstolar
Såld: 250 kr
Såldes den 15 april 2019
1243 Fickur
Såld: 800 kr
Såldes den 26 november 2018
7731 Akvarell
sign B Lindström, Stilleben, 38x52
Såld: 250 kr
Såldes den 28 november 2016
6307 Matsalsgrupp
Såld: 600 kr
Såldes den 29 augusti 2016
3440 Oljemålning
B Lind, blomstilleben, signerad. -46, 47x33
Såld: 500 kr
Såldes den 22 september 2014