9357 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 februari 2021 -
3412 Oljemålning
Rob Andersson, kust. Olja på duk, 26x45
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2019 -
1021 Oljemålning
Sign Rob Andersson, 1910, Stockholm, 75x98
Såld: 250 kr
Såldes den 6 mars 2017
8483 Oljemålning
B Andersson, 1931, 60x44
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 september 2016 -
1020 Etsning
B Anders, -48, Mor & barn, motivet: 14, 5x14
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2016 -
6451 Oljemålning
B Anders, -45, Kvinnostudie, ramens innermått: 47x35
Såld: 500 kr
Såldes den 14 november 2011