6043 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
3392 Oljemålning
Axel Nordgren, sign. 25x42
Såld: 6.500 kr
Såldes den 26 mars 2007 -
5022 Oljemålning
Axel Nordgren, Månskenslandskap, 40x65
Såld: 4.900 kr
Såldes den 9 maj 2005
4043 Oljemålning
Axel Nordgren, Fiske vid forsen, 72x105
Såld: 20.000 kr
Såldes den 7 april 2003 -
6055 OLJEMÃ…LNING
Axel Nordgren, 1800-tal, "Berglandskap, 65x82
Såld: 7.200 kr
Såldes den 3 december 2001