Föremål som liknar Axel

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6357 Karmstolar
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6683 Fotokonst
    Såld: 5.200 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6332 Oljemålning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 4242 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 9063 Etsning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 9062 Etsning
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 17 november 2025