Föremål som liknar Aug
1012 Rygglänstol
Såld: 5.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
1017 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 april 2024
8408 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 april 2024
8367 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 april 2024
1027 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 25 mars 2024
6108 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 18 mars 2024
5127 Matta
Vaughan, Ull, 190x275 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 mars 2024
4138 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024
7187 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 december 2023