5201 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
5200 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
9196 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 5 april 2021
2480 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 9 november 2020 -
1652 Emaljmålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 2 november 2020 -
1409 Färgetsning
Såld: 250 kr
Såldes den 26 mars 2018
1159 Etsning
Arvo Luik (f. 1949), 4/50, motivet: 50x78
Såld: 150 kr
Såldes den 20 december 2015 -
2373 Färglitografi
Arvo Luik (f. 1949), 5/20, 37x55
Såld: 250 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
3076 Litografi
Arvo Luik, Skator, 50x80
Såld: 250 kr
Såldes den 11 februari 2002