Föremål som liknar Arvid Fougstedt

Vi hittade över 14 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1015 Akvarell
    Såld: 7.800 kr

    Såldes den 30 maj 2022
  • 1033 Teckning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 28 februari 2022
  • 1005 Akvarell
    Såld: 7.200 kr

    Såldes den 28 februari 2022
  • 9338 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 21 februari 2022
  • 7564 Etsning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 7 februari 2022
  • 4228 Blandteknik
    Såld: 700 kr

    Såldes den 15 november 2021
  • 9479 Etsning
    Såld: 200 kr

    Såldes den 2 augusti 2021
  • 4052 Blyerts
    Såld: 700 kr

    Såldes den 18 november 2019
  • 5019 Blandteknik
    Arvid Fougstedt (1888-1949), 25x18, Paris 1908
    Såld: 3.800 kr

    Såldes den 28 augusti 2017