1017 Akvarell
Såld: 6.200 kr
Såldes den 13 december 2021 -
1018 Akvarell
Såld: 6.000 kr
Såldes den 25 januari 2021 -
1040 Matta
Såld: 6.600 kr
Såldes den 27 april 2020
7108 Mattor
2 st, Armenien, 50x100 + 63x133
Såld: 450 kr
Såldes den 28 november 2016 -
6001 Matta
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 december 2014 -
4455 Oljemålning
signerad, Armenien, fiskar, 59x49
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2009