Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Arie


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 5170 Skulptur
    Edvin Öhrström (1906-1994), Sverige, Ariel. Höjd: ..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 5165 Etsning
    Jean-Marie Guiny (1954-2010), Frankrike. Diphara, ..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 9304 OljemÃ¥lning
    Britt-Marie Jacobsson, Monogramsignerad, -60, Port..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025




Ladda ner broschyr