Föremål som liknar Aramis Ney
6253 Blandteknik
Aramis Ney (f. 1943), Signerad, 28x21 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 26 oktober 2020
3098 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 maj 2020
6058 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2019
2630 Serigrafier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 september 2018
1480 Grafik
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2017
5562 Blandteknik
Aramis Ney (f. 1943), -84, Komposition, 94 x 77
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2015
1465 Tavla
Aramis Ney (f. 1943), Komposition, signerad, 159x102
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2015
1180 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2015
4012 Grafik
Såld: 350 kr
Såldes den 10 september 2012