Föremål som liknar Arabiskt
5343 Svärd
Arabiskt. Längd: 89 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
6269 Olja på rulle
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 december 2015
3046 Oljemålning
K Nyström, Arabiskt motiv, 45 x 36
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2015
2078 Oljemålning
Arabiskt motiv, 32 x 122
Såld: 600 kr
Såldes den 24 februari 2014
5149 Oljemålning
osignerad, arabiskt motiv, 34x43
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2013
7176 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 24 september 2012
8437 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 maj 2012
7656 Gouache
Arabiskt motiv med väntande par, 12x16
Såld: 150 kr
Såldes den 21 november 2011
1082 Tavlor
2 st, arabiskt motiv, 40x25
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2011