Föremål som liknar Antoni TÃ pies
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024
4237 Färglitografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 16 januari 2023
4367 Grafiska blad
Såld: 700 kr
Såldes den 28 november 2022
2079 Färglitografi
Såld: 3.600 kr
Såldes den 31 augusti 2020
2082 Färgetsning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 31 augusti 2020
5396 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 april 2020
5401 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 6 april 2020
3023 Grafiskt blad
Såld: 4.000 kr
Såldes den 21 oktober 2019
8032 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 27 maj 2019