Föremål som liknar Anna Palm
3087 Akvarell
Såld: 23.000 kr
Såldes den 12 december 2022
8363 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 december 2021
2008 Akvarell
Såld: 6.800 kr
Såldes den 14 december 2020
4214 Akvarell
Anna Palm, Signerad, man i uniform, 24x16 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 23 november 2020
1125 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 juni 2020
1133 Akvarell
Såld: 5.000 kr
Såldes den 29 juni 2020
1119 Teckning
Såld: 600 kr
Såldes den 29 juni 2020
9042 Akvarell
Såld: 7.200 kr
Såldes den 18 december 2017
3126 Akvarell
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Carlberg, 22,5 x14
Såld: 4.400 kr
Såldes den 21 augusti 2017