7514 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2021 -
2010 Akvarell
Anders Finn, Landskap, 21x26
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2016 -
3226 Oljemålning
Anders Finn, Uppsala, signerad, 37x43
Såld: 700 kr
Såldes den 18 januari 2016
6429 Oljemålning
Anders Finn, 1943, Fyrisån, 45x57
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2013 -
6418 Oljemålningar
2 st, Anders Finn, Uppsalamotiv, 28x22 & 33x48
Såld: 250 kr
4523 Oljemålning
A F Anders Finn, gatubild, 55x68
Såld: 100 kr
Såldes den 16 augusti 2010
8258 Oljemålning
Anders Finn, Ã…motiv, 30x23
Såld: 200 kr
Såldes den 22 september 2008 -
6035 Oljemålning
signerad Anders Finn lapplandskap 39x47 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 september 2008 -
1326 Oljor
4 st, Anders Finne, relief (små)
Såld: 300 kr
Såldes den 20 december 2004