Föremål som liknar Amber
9132 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 18 december 2023
8379 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
8311 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 oktober 2023
5346 Bordslampa
Såld: 9.000 kr
Såldes den 1 maj 2023
1019 Sekretär
Såld: 5.000 kr
Såldes den 28 november 2022
3346 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 15 augusti 2022
4401 Ljusstakar
Såld: 350 kr
Såldes den 7 mars 2022
8487 Soffbord
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020
4309 Oljemålning
Signerad G Lambert. Olja på duk, 19x29cm
Såld: 800 kr
Såldes den 5 oktober 2020