4664 Oljemålning
Alicia Siemaszko, landskapsmotiv, 39x64
Såld: 150 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
4655 Litografi
Alicia Siemaszko, fåglar, 38x31
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
4650 Akvareller
2 st Alicia Siemaszko, 67x31
Såld: 750 kr
Såldes den 26 januari 2009
Föremål som liknar Alicia Siemaszko
- Träfflista
- alla
- Visa alla