5424 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
5426 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
7090 Färglitografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 4 juni 2018
8754 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2017 -
8755 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 november 2017 -
5682 Litografi
Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Såld: 1.400 kr
Såldes den 8 maj 2017
1601 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 24 april 2017 -
8715 Färglitografi
Alexandre Fassianos (f. 1983), 79/90, 50x65
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 september 2010 -
1547 Etsning
Alexandre Fassianos, färgetsning, 5x7, 5
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2007