Föremål som liknar Alexandra
1023 Upplevelse
Såld: 12.000 kr
Såldes den 13 november 2023
9140 Minkpäls
storlek: 40, Alexandra
Såld: 500 kr
Såldes den 14 november 2022
6224 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 5 september 2022
6612 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2022
6030 Matta
Coleccion Alexandra, 240x310cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 oktober 2020
4117 Färgetsning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 september 2020
1024 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 29 juni 2020
9397 Färgetsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 30 september 2019
9391 Färgetsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 30 september 2019