Föremål som liknar Akvarellerad
8496 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
5223 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 4 oktober 2021
4313 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 26 april 2021
2017 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 mars 2021
9326 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 september 2019
3093 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 26 augusti 2019
4051 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 februari 2019
7472 Färglitogrfafi
Såld: 500 kr
Såldes den 4 juni 2018
1402 Torrnålsgravyr
Såld: 2.000 kr
Såldes den 26 mars 2018