1090 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
5235 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 23 februari 2015 -
4290 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 4 mars 2013
1472 Blandteknik
Agneta Gussander, "Svärmarspiral", osignerad, 101x72
Såld: 500 kr
Såldes den 28 mars 2011