Föremål som liknar Agneta
9232 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3093 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 januari 2024
3094 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 december 2023
1020 Upplevelse
Såld: 3.200 kr
Såldes den 13 november 2023
8139 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
2073 Väggreliefer
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
9107 Ytterfoder
Såld: 200 kr
Såldes den 31 juli 2023
3114 Glascollage
Såld: 300 kr
Såldes den 19 december 2022
3023 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 12 december 2022