2100 Blyerts
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
7751 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 21 mars 2016 -
9365 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 8 juni 2015
3205 Skulptur
50-tal, Afrikansk kvinna, på sockel, höjd: 45
Såld: 350 kr
Såldes den 15 november 2010 -
1666 Väggrelief
triptyk, Sign Marian -58, Afrikansk kvinna, 45 x 15
Såld: 100 kr
Såldes den 13 september 2010 -
2146 Oljemålning
monogramsign. -57, afrikansk kvinna, 65x46
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2009
6612 Oljemålning
Sign Hano, Afrikansk kvinna, 40 x 31
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2009 -
4226 Oljemålning
Signerad. 'Afrikansk kvinna' 33x24
Såld: 250 kr
Såldes den 14 november 2005 -
2034 BYST
Brons, Afrikansk kvinna, H62
Såld: 6.000 kr
Såldes den 17 september 2001