5485 Oljemålning
Hilda Lindgren (1833-1917), stilleben, 63x74
Såld: 800 kr
Såldes den 13 februari 2017 -
8237 Blyerts
Såld: 1.300 kr
Såldes den 8 september 2014 -
3433 Oljemålningar
2 st, Signerade A Lindgren, 40x50
Såld: 700 kr
Såldes den 12 september 2011
5071 Oljemålning
Hilda Lindgren (1833-1917), 75x88
Såld: 400 kr
Såldes den 15 mars 2010 -
2368 Oljemålning
Interiör, Efter Amalia Lindgren 50x68
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 april 2009 -
8514 Färglitografier
2 st Wera Lindgren 60x90 & 50x75
Såld: 150 kr
Såldes den 16 februari 2009
5483 Oljemålning
Hilda Lindgren, "Kalkbrott på Öland" 45x60
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2008 -
5484 Akvarell
Hilda Lindgren, "Kurö" 1906, 17x24
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
7011 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 8 september 2008