6187 Oljemålning
A Lützen. Signerad, landskap. Olja på duk, 39x48cm
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2020 -
4330 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 17 december 2018
Föremål som liknar A Lützen
- Träfflista
- alla
- Visa alla