Föremål som liknar A HOLM
8193 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 september 2023
4054 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 14 augusti 2023
2052 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
2142 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juli 2023
4267 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 april 2023
3244 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023
6428 Miniatyrer
2 st. Keramik, bland annat Carla Holm. Höjd: 4 - 5
Såld: 150 kr
Såldes den 6 februari 2023
6379 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 6 februari 2023
3123 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 19 december 2022