6018 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023 -
7174 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 16 september 2019 -
7175 Oljemålning
Ulla Göransson, "Sommarrabatt", signerad, 37x45 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 19 mars 2018
9595 Oljemålning
A Göransson, Stilleben, 1939, 33 x 40
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2014