2079 Tekanna
Cilla Adlercreutz, stengods. Höjd: 27 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023 -
8200 Tekanna
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2023 -
3041 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
2104 Väggskulptur
Cilla Adlercreutz, glaserad keramik, Bröst, 61x35 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
8782 Bordslampfot
Såld: 400 kr
Såldes den 27 november 2017 -
9756 Oljemålning
A Adle, björkar, signerad. 30x17
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2013
8650 Oljemålning
A Adle, Landskapsmotiv, 43x64
Såld: 100 kr
Såldes den 23 februari 2009