6331 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022 -
9222 Trädgårdsbord
Såld: 2.400 kr
Såldes den 2 augusti 2021 -
5268 Solstol
+ trädgårdsstol, 2 delar, fällbara, modell äldre
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 juni 2016
5617 Oljemålning
Pär Lindblad, "Trädgårdsstolen", 54 x 64
Såld: 300 kr
Såldes den 21 maj 2012 -
3287 Karmstolar
2 st, trädgårdsstolar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 30 april 2012 -
2133 Färglitografi
Leo F, Trädgårdsstolar, motivets mått: 50 x 60
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2011
7021 Oljemålning
stilleben med trädgårdsstol, 32x40
Såld: 400 kr
Såldes den 19 maj 2008