Föremål som liknar staffli
3460 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 15 april 2024
7213 Bordslampa
Staffli. Höjd: 32 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juli 2023
7197 Ritbord
+ staffli, furu. Bredd: 118, djup: 56 cm, höjd: 74 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 31 oktober 2022
5478 Målarlåda
Såld: 250 kr
Såldes den 29 augusti 2022
3047 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 augusti 2022
4314 Bildkomposition
Paris, 1800-tal, på staffli. Höjd: 26 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 20 juni 2022
7131 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020
2467 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 11 november 2019
6095 Fotoramar &
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2019