Föremål som liknar penna
8398 Pennor
Såld: 800 kr
Såldes den 11 december 2023
4181 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 augusti 2023
8070 Bordständare
2 st. + penna, mässing, Skultuna. Höjd: 10 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 14 februari 2022
8080 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 17 maj 2021
8424 Kuriosa
Såld: 700 kr
Såldes den 5 april 2021
8265 Reservoarpenna
Mont Blanc, + bläckpenna. Med fodral. Längd: 14cm.
Såld: 700 kr
Såldes den 27 januari 2020
3398 Teckning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 januari 2020
6297 Hänge
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2019
1096 Modellflygplan
+ penna, Cross, Netjet. Längd: 37 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 augusti 2019