Föremål som liknar hacka
7317 Skrin
4delar, bland annat, sockerhacka. Höjd: 12-26cm
Såld: 450 kr
Såldes den 18 oktober 2021
6131 Låda
Såld: 400 kr
Såldes den 5 juli 2021
7374 Sockerlåda
Med sockerhackare. Längd: 39cm
Såld: 100 kr
Såldes den 10 augusti 2020
2366 Verktyg
diverse, bland annat Ljuster, saxar och hacka
Såld: 200 kr
Såldes den 21 maj 2018
4425 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2017
8105 Sockerlåda
med hacka, 33, djup: 22 cm, höjd: 23 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2017
5445 Sockerskrin
Björk med sockerhacka
Såld: 200 kr
Såldes den 26 oktober 2015
9552 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2015
1094 Skulptur
zink, man med hacka, höjd: 42 ink. träsockel
Såld: 400 kr
Såldes den 9 februari 2015