Föremål som liknar gouache
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024
6406 Miniatyr
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 mars 2024
7328 Bildrulle
gouache, Kina, 18-1900-tal. Längd: 170 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 23 oktober 2023
7091 Gouache
Såld: 300 kr
Såldes den 28 augusti 2023
5455 Gouache
Såld: 200 kr
Såldes den 1 maj 2023
3200 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 april 2023
8397 Spegel
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 april 2023
3251 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 10 oktober 2022
1024 Gouache
Såld: 5.200 kr
Såldes den 13 juni 2022