Föremål som liknar form
5308 Stolar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5239 Tändare
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5135 Stolar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2156 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5191 Skrivmaskin
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
4117 Smurrfåtölj
"Conform", Tygklädsel, nackkudde
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4184 Servisdelar
Såld: 4.800 kr
Såldes den 10 juni 2024
4116 Snurrfåtölj
+ fotpall, "Conform", Tygklädsel, nackkudde
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024