Föremål som liknar etsningar
7359 Parti grafiska..
Teckningar/etsningar med mera
Såld: 500 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6267 Grafiskt blad
diverse, etsningar. Ej signerad, oramad
Såld: 200 kr
Såldes den 8 maj 2023
1006 Bokverk
Såld: 8.600 kr
Såldes den 24 april 2023
4468 Grafiska blad
Såld: 400 kr
Såldes den 24 april 2023
8238 Grafiskt blad
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 april 2023
5109 Bokverk
Såld: 500 kr
Såldes den 23 januari 2023
6068 Färglitografier
Såld: 1.900 kr
Såldes den 9 januari 2023
8298 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022
7510 Parti lösa blad
8 st, akvareller och etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 18 juli 2022