Föremål som liknar etsning
7063 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
7436 Bricka
med etsning, 52x40 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2024
8204 Färgetsning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 februari 2024
7359 Parti grafiska..
Teckningar/etsningar med mera
Såld: 500 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6008 Diorama
Såld: 250 kr
Såldes den 11 september 2023
6007 Diorama
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
3006 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 29 maj 2023
8008 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 22 maj 2023
6267 Grafiskt blad
diverse, etsningar. Ej signerad, oramad
Såld: 200 kr
Såldes den 8 maj 2023