5001 Salongsbord
+ bordsspegel, Sent 1800-tal. Höjd: 75 + 84
Såld: 800 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
1340 Bord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 november 2020 -
3184 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 februari 2020
4006 Salongsbord
Såld: 100 kr
Såldes den 2 oktober 2017 -
1113 Smyckesskrin
+ bordsspegel, Orientaliska
Såld: 4.400 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
4153 Bordslampa
Såld: 600 kr
Såldes den 16 november 2009
5440 Askkoppar
2 st+ bordsspegel, Rörstrand, "Piggelin" M Westman
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2008 -
8019 Väggkonsol
förgylld sk + bordsspegel metall H:26-30
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 mars 2007 -
6518 Toalettebord
pall+nattduksbord 1 par+ bordsspegel mässing
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2003