Föremål som liknar bok
1007 Bokhylla
Såld: 12.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
1015 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 29 april 2024
4212 Bokstöd
ett par, bokrot, Trä. Höjd: 14 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2024
9188 Kolteckning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
7297 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2024
4135 Litografiskt b..
Såld: 150 kr
Såldes den 11 mars 2024
5229 Skulptur
Såld: 3.200 kr
Såldes den 11 mars 2024
8232 Tavla
Såld: 500 kr
Såldes den 12 februari 2024
8037 Parti smycken
broscher, hängen, bokmärken med mera
Såld: 500 kr
Såldes den 12 februari 2024