Föremål som liknar bänk
8103 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
6294 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 9 oktober 2023
5176 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 21 augusti 2023
8457 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 25 oktober 2021
2010 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 juli 2021
4042 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 mars 2021
8451 Trädgårdsgrupp
Såld: 2.400 kr
Såldes den 26 oktober 2020
1126 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 28 september 2020
9100 Pelarbord
Såld: 2.400 kr
Såldes den 24 augusti 2020