Föremål som liknar Rakspegel
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
8016 Pelarbord
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
1637 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 4 november 2019
9108 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2019
8132 Flaskschatull
+ rakspegel, 1800-tal. Höjd: 10-23
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 november 2018
7418 Sybord
+ Rakspegel, Björk, höjd, 74-76
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 mars 2015
3274 Spegel
mahogny, höjd: 47 (har tillhört en rakspegel)
Såld: 300 kr
Såldes den 4 april 2011
7829 Spegel + väggk..
fd rakspegel, sent 1800-tal, höjd: 10 + 55
Såld: 250 kr
Såldes den 18 oktober 2010
3153 Pelarbord
F. d rakspegel, 1800-tal, höjd: 75
Såld: 500 kr
Såldes den 12 april 2010