Föremål som liknar 9 st
6335 Halsband
9 st, Halvädelstenar. Längd: 40-88 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6508 Kuverttallrikar
19 st. Diameter: 27-30 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6320 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6371 Supkoppar
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
3032 Pipställ med p..
1800-tal, 9 st pipor, + extra delar. Höjd: 75 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
5211 Keramikplattor
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2025
4210 Vinglas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 december 2025
8535 Ölglas
Boda, 9 st + snapsglas, 10 st. Höjd: 9,5-15
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2025
7289 Vinglas
9 st, Helga. Höjd: 18 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 november 2025