9385 Karaffer
5 st, kristall. Höjd: 17-33 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024 -
8118 Hängen
18k guld, 5 st. Längd: 1-5cm vikt: 5,1g
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
8181 Stolar
5 st, 1700-/1800-tal
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2024
7133 Ytterfoder
5 st, Waldemarsudde. Diameter: 10-16, höjd: 9,5-15 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
7135 Skålar
5 st, Kina, Porslin. Diameter: 9-11 cm
Såld: 11.000 kr
Såldes den 13 maj 2024
6232 Damarmbandsur
5 st
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2024 -
4105 Blandteknik / ..
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5294 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024